Finale wedstrijd voorlopig uitgesteld tot 21 maart

mrt 11, 2020 | Amstel Tijger Nieuws

De wedstrijd die op 14 maart gespeeld zou worden door ons eerste team tegen Eindhoven Kemphanen als 2e in een Best of Three is voorlopig uitgesteld naar zaterdag 21 maart om 18:00u in de Jaap Eden Hal.

Reeds gekochte kaarten blijven uiteraard geldig.

In verband met een bindend advies van NOC NSF mag er door Brabantse sportverenigingen geen uit- of thuis wedstrijden gespeeld worden de komende 7 dagen vanaf vandaag 11 maart.

Lees ook:

Bench Cursus

Donderdag 22 en 29 september van 20.00 uur tot 22.00 uur organiseren wij een bench-cursus voor onze leden. Deze cursus vind plaats in de Ron Berteling Lounge op de Jaap Edenbaan, onder leiding van Peter Teunissen. Wij roepen iedereen die deze cursus wil doen op zich...

Lees meer

Gas terugnemen

Na 2 Corona-jaren willen we in de ijshal weer gewoon een hele winter kunnen schaatsen. In de maatschappij speelt nu echter wel een gas-crisis. Wat betekent dat voor de ijsbaan? De overdekte ijshal gebruikt normaal gesproken relatief veel gas. We moeten hier...

Lees meer